Nowy dealer motocykli Benda w Katowicach !

W Katowicach mamy nowego dealera – firma mieści się w budynku ABC-Cars na ul. Bogucickiej 7 – dojazd doskonały, na ekspozycji mają motocykl w wersji Street D – czyli podwójna przednia lampa i elektroniczne zegary – zatem zapraszamy ! Kontakt do osoby odpowiedzialnej za sprzedaż / serwis to 506 751 178 Zapraszamy do Katowic !

Nowy dealer marki Benda – Wrocław

Zapraszamy do Wrocławia… firma S.M. Stodoła – to nowy punkt na mapie motocyklowej Wrocławia… to jednocześnie nowe miejsce, gdzie możne oglądnąć, wykonać jazdę próbną i zakupić motocykl Benda Street 125 cc… mają również serwis… więc pełna obsługa na miejscu. Poza tym ciuchy, buty i fajne klimaty… zapraszamy do Wrocławia !

Benda już w Katowicach

Model Benda STREET 125 do oglądnięcia w firmie Maxpet – Katowice (dealer HD) – Al. Roździeńskiego 210

Nowy dealer Benda w Gdańsku

Już od dziś, tj 23.04.2016 nowe modele Benda STREET 125 cm3 dostępne w Gdańsku ! Chłopaki z firmy Motoszopa to pozytywnie zakręceni goście, ale co najważniejsze nie bojący się wyzwań i lubiący swoją pracę ludzie. Mają swój serwis więc będą dbali o zakupione maszyny… Zapraszamy do Gdańska !

Nowy dealer Benda w Poznaniu !

Zapraszamy do firmy LIDOR Oba modele STREET 125 (S oraz D) są w Poznaniu – można odbyć jazdę testową, no i oczywiście zakupić najnowszy model Benda ! Chłopaki siedzą w temacie moto od lat…poza tym w ofercie kaski oraz najnowocześniejsze ubrania jeans’owe firmy Bull-IT zawierające COVEC ! Zapraszamy do Poznania !